Gözde Plus Güzellik salonumuz 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana sektördeki yenilikçi anlayışlarımızdan ve kalite politikamızdan taviz vermeksizin siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


MİSYONUMUZ

Sürekli Gelişen teknoloji ve bilimsel araştırmaların ışığından ayrılmadan daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vererek, müşterilerimizi ve çevremizin sağlığını riske atmadan mevcut durumunu korumak ve güzellik katmaktır. 
Gözde Plus Güzellik Salonu uzman kadrosu ve profesyonel ekibi sayesinde oluşan yüzlerce üyesi sayesinde arttırdığı dinamizmiyle güzelliğinize güzellik katmak için her zaman yanınızda olmaya hazır! kurumsal kimliğimizi geliştirmek ve daha kalili hizmetler sunabilmek adına farklı uygulamalarımız ile sizleri zenginleştirmeye, renklendirmeye ve güzelliğinize güzellik katmaya devam edecektir!


VİZYONUMUZ

Çeşme'de bulunan Güzellik salonumuzda; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle "Müşteri Odaklı" doğru ve kaliteli bir hizmet vermektedir.
Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, modaya endeksli ve eğitimli kadrosuyla; güzelliğine önem veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği bir salon ambiyansı oluşturmaktayız. !


NEDEN GÖZDE PLUS ?

· Estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirerek insan sağlığını 1 derecede önemsemekteyiz.
· Hijyen kurallarını eksiksiz uygulamaktayız.
· Teknolojiyi çok yakından takip etmekteyiz.
· Çalışan uzmanlarımızın eğitimlerini kesintisiz olarak aldırtmaktayız.
· Yılların verdiği deneyim ve profesyonel ekip kalitesi ile hizmet vermekteyiz.
· Dünyanın en iyi ürünlerini kullanarak hizmet verilmektedir.