VÜCUDUNUZ YAZA HAZIR MI?

Hava sıcaklığı gün geçtikçe artarak,bizlere adeta yazın gelişini müjdeliyor.Hepimiz yaz aylarının bir an önce gelmesini,güneşin tadını çıkarmayı ve deniz sezonunu açmayı bekliyoruz.Peki buna vücudumuz hazır mı ? Bahar aylarının gelmesiyle,biz kadınların kabusu da kendini göstermeye başladı.Fazla kilolar,selülit ve vücutta oluşan sarkmalar gibi.

Düzensiz beslenme,yorgunluk ve stres özellikle kış aylarının yoğunluğun da,vücudumuz da fazla kilolara ve deformasyona yol açar.Bir çoğumuz çalıştığımız için,spor yapmaya vakit bulamıyoruz,ama yaza kadar bu problemleri yok etmek mümkün.Fazla kilolarınız dan ve selülitleriniz den,kendinizi yormadan, sizi stresten uzaklaştırıp,aynı zaman da dinlendirecek yöntemlerle kurtulabilirsiz. Bu yöntemler; kavitasyon, radyofrekans, elektro terapi, yosun tedavisi, detoks, masaj v.b.

Doğru diyet ve düzenli beslenmeyle bu uygulamalara çok az zaman harcayarak,yaza girene kadar istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.

KAVİTASYON: Bu yöntem doğru uygulandığı sürece sizler için en sağlıklı ve ideal olan uygulamadır.Vücutta belli bölgelerde oluşan yağlanmaları yok eder ve ilk seanstan itibaren sizde bu değişikliği gözle görebilirsiniz.
RADYOFREKANS: Kavitasyon uygulanan bölgeye de uygulanarak doku da ki yumuşaklığı giderir ve vücudu sıkılaştırır.daha çok selülit tedavisinde kullandığımız bu yöntemle hem incelme,hem sıkılaşma sağlıyoruz.
ELEKTRO TERAPİ: Kış aylarında daha hareketsiz döneme girdiğimiz için vücutta kendini salıyor.Radyofrekans ta ki gibi elektro terapi de de vücutta oluşan sarkma ve gevşemelerden kurtuluyoruz.bu yöntem diğerinin aksine bunu yaparken daha çok kaslarımızı hedef alıyor.
YOSUN TEDAVİSİ: Bu yöntem vücudunuzu sıkılaştırırken aynı zamanda cildinizin de daha nemli ve pürüzsüz olmasını sağlıyor.Isıyla uygulanan yöntem le vücuttaki zararlı toksinleri de ter yoluyla dışarı atarken yosun ve çamur gibi doğal minerallerin bizlere sağladığı faydayı görüyoruz.